Projelerimiz

Birçok işletmeye program geliştirerek hayatlarını kolaylaştırdık.

Siz de iş süreçlerinizi kısaltmak, otomatize etmek ve daha yönetilebilir kılmak için Özel Excel Proje Talebi oluşturabilirsiniz.

YEMEK SERVİSİ DASHBOARD

Pazar yerleri ile çalışan bir işletme için , Ortalama pazar yeri puanı, bütçe yönetimi, gelir yönetimi , personel yönetimi gibi işlevlere sahip bir program geliştirdiğimiz projedir.

Bu projede veri girişi yapılabilen ekranların yanı sıra raporlar için bir gösterge paneli'de (Dashboard) tasarlanmıştır.


BESİCİLİK - VERİMLİLİK ANALİZİ GÖSTERGE PANELİ

Besicilik sektöründeki süt verimliliği ve diğer parametrik analizleri ortaya koyan bir raporlama projesdir. Aşağıda görülen grafiklerdeki değerler, kullanıcı tarafından, arayüzdeki tablolar üzerinden değiştirilebilmektedir.


E-TİCARET SİPARİŞ TAKİP PROGRAMI

Satışlarını pazar yerlerinde gerçekleştiren bir firmanın sipariş takibini yapabilmesi için geliştirilen projedir. Projede Veri giriş ekranları, sorgu ekranı ve raporlama ekranları tasarlanmıştır.


PERSONEL - CARİ - SATIŞ YÖNETİM PROGRAMI

Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin personel yönetimi, Cari yönetimi ve Satış operasyonları yönetimi ve bunların raporunu çıkarabildiği projemizdir. Ekran görüntüleri projenin rapor sayfasından alıntılanmıştır.İNŞAAT TAKİP ÇİZELGESİ

İnşaat Proje Yöneticiliği yapan bir yönetici için geliştirdiğimiz raporlama programıdır. Kullancı iş programını tanımladıktan sonra otomatik olarak güncellenen grafiklerden oluşan bir projedir.


VERGİ HESAP PROGRAMI

Mali müşavirlik firması için geliştirilen bu programda , müşterilerin vergileri otomatik bir şekilde hesaplanarak raporlar oluşturulmaktadır.


E-TİCARET FİYAT HESAPLAMA PROGRAMI

E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren firma için geliştirilen bu program, kargo maliyetleri, pazar yeri komisyon oranları ve ürün maliyetlerini hesaba katarak , kâr oranı girişi ile bütün ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak güncellenmesini sağlamaktadır.


FATURA ŞABLONU

Altın alım ve satım yapan firma için fatura şablonu oluşturularak, döviz kurlarının faturaya otomatik olarak getirilmesi sağlanmış, ürünlerin fiyatlarının da güncel döviz kuru hesaba katılarak otomatik olarak hesaplanması sağlanmıştır.