Geliştirdiğimiz Projeler

Birçok işletmeye program geliştirerek hayatlarını kolaylaştırdık. Siz de iş süreçlerinizi kısaltmak, otomatize etmek ve daha yönetilebilir kılmak için Özel Excel Proje Talebi oluşturabilirsiniz.

SİPARİŞ TAKİP PROGRAMI

Dijital baskı ve tasarım alanlarında Yunanistan'da hizmet veren müşterimizin siparişlerini daha iyi takip edebilmesi adına sipariş takibi programı geliştirdik.

Bu programda, ürünler, siparişler, alışlar gibi bilgiler kontrollü bir şekilde girildikten sonra, raporlar otomatik olarak güncellenmektedir.

ARAÇ MASRAF TAKİBİ

Yemek hizmeti veren bir firmanın araçlarıın takip edebilmeleri için ortaya koyduğumuz Dashboard ile kullanıcı araçların trafik cezası, Akaryakıt gibi masraflarını hızlıca görüp analiz edebilmektedir.

GELİR-GİDER TAKİP PROGRAMI

Soğuk gıda dağıtımı faaliyetlerine Romanya'da devam eden şirketin Gelir, Gider, Banka, Kasa, Borç ve Alacak gibi önemli verilerini tutabileceği giriş ekranları tasarlanmıştır.

Verilerin analizi ve kontrolleri içinde detaylı rapor ve Dashboard sayfaları geliştirilmiştir.

DAVA TAKİP PROGRAMI

Dava takibini kolaylaştırmak ve raporlamak için gelen talepte; Avukat ve Davaların detaylarının giriş yapılabildiği ekranların yanı sıra, dashboard ve detay rapor ekranları geliştirilmiştir.

SATIŞ-ALIŞ-MALİYET TAKİP PROGRAMI

Mozambik'te restoran ve catering işletmeciliği yapan şirketin, satış, alım ve maliyet kayıtlarını tutabileceği ekranlar tasarlanmıştır.

Bunların analizi için Detaylı rapor ve Dashboard sayfaları geliştirilmiştir.

ÇİFTLİK TAKİP PROGRAMI

Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için çiftlik takip programı geliştirdik.

Bu programda çiftlik hayvanlarının alış ve satış bilgilerinin girişinden sonra otomatik raporlar oluşturulması sağlanmıştır.

BESİCİLİK - VERİMLİLİK ANALİZİ GÖSTERGE PANELİ

Besicilik sektöründeki süt verimliliği ve diğer parametrik analizleri ortaya koyan bir raporlama projesidir. Görülen grafiklerdeki değerler, kullanıcı tarafından, arayüzdeki tablolar üzerinden değiştirilebilmektedir.

YEMEK SERVİSİ DASHBOARD

Pazar yerleri ile çalışan bir işletme için , Ortalama pazar yeri puanı, bütçe yönetimi, gelir yönetimi , personel yönetimi gibi işlevlere sahip bir program geliştirdiğimiz projedir.

Bu projede veri girişi yapılabilen ekranların yanı sıra raporlar için bir gösterge paneli'de (Dashboard) tasarlanmıştır.

PERSONEL - CARİ - SATIŞ YÖNETİM PROGRAMI

Gıda sektöründe faaliyet gösteren bir işletmenin personel yönetimi, Cari yönetimi ve Satış operasyonları yönetimi ve bunların raporunu çıkarabildiği projemizdir. Ekran görüntüleri projenin rapor sayfasından alıntılanmıştır.

VERGİ HESAP PROGRAMI

Mali müşavirlik firması için geliştirilen bu programda , müşterilerin vergileri otomatik bir şekilde hesaplanarak raporlar oluşturulmaktadır.