İNDİR & KULLAN HAZIR PROGRAMLAR

Hazır Excel uygulama ve şablonlarıyla ile iş veriminizi artırarak kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Excelde otomatikleştirebileceğiniz işleri neden kendiniz yapasınız ki ? 

51+ Excel Grafik ve Program Şablonuna Sahip Olun

İş süreçlerinizi kolaylaştıracak 40'tan fazla grafik, dashboard, program ve verimlilik şablonlarına tek bir pakette sahip olun. Hızlıca kendi verilerinizi şablona entegre edin ve işe koyulun.

Profesyonel Sunum Şablonları Paketi (21 Adet)

Bu sunum şablonlarını kullanarak yolda giderken bile sunumunuzu hazır hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ilgili metinleri veya isteğinize göre resimleri, kendi hikayenizi anlatmak için değiştirmek.

DASHBOARD ŞABLONLARI

İhtiyacınıza göre dashboard şablonları edinin. Tek yapmanız gereken dosyanın içeriindeki verileri değiştirmek! Tüm raporlar otomatik olarak kendilerini güncelleştirecek!

Tek Tıkla Binlerce Kişiye E-Posta Gönderin 

Mail gönderme işinizi otomatize ederek zamandan tasarruf edin. Maillerin içeriğini kendiniz ayarlayabilir, maile tablo veya dosyalar ekleyebilirsiniz. 

Bir Formülle Sayıyı Yazıya Çevirin 

Sayıların yazıya çevrilmiş halini bir formül ile oluşturun. Hemde ister dolar, ister Türk Lirası ister Euro para birimi şeklinde ingilizce veya türkçe seçenekleriyle birlikte oluşturun.