İNDİR & KULLAN ÜRÜNLERİMİZLE İLGİLİ 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Satın aldıktan sonra dosyaları nasıl indirebileceğim?

Sanal mağazamızdan alış veriş yaptıktan sonra ödeme sonrası ekranından dosyaları indirebilirsiniz. Bunun yanında sipariş sırasında bilgilerinizi doldururken iletmiş olduğunuz mail adresine de ürünleri indirebileceğiniz talimat ve linkler size mail olarak iletilmektedir.

hello@shopier.com adresinden gelen, genellikle  "Teşekkürler! Siparişiniz Tamamlanmıştır" konulu e-posta da "Dijital Ürünü İndir" düğmesi bulunmaktadır. Bu düğmeye tıkladığınızda dosyaları indirebilirsiniz.

Mail adresinizden bu ürünleri her zaman indirebilirsiniz. Buna rağmen herhangi bir soru(n)da bizimle e-posta adresimiz ve iletişim formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Dosyaların üstünde ne gibi değişiklikler yapabileceğim?

Şablonlarımızın kullanımı çok kolay ve anlaşılır düzeyde tutulmuştur. Yalnızca gerekli alanları değiştirerek kendi verilerinizi hızlıca entegre edebilirsiniz. Bunun yanında isterseniz dosyada değişiklikler yapabilirsiniz.

Dosyalarımızı indirdikten sonra Excel arayüzünde var olan tüm özellik, formül, komutları kullanabilmektesiniz. Yeni sayfalar açabilir, gereksiz gördüğünüz sayfaları silebilir, yeni formüller geliştirebilir, yeni grafikler oluşturup, mevcut grafikleri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Bunun yanında Her marka gibi bizlerde ürünlerimizin kopyalanmasının ve üçüncü taraflarca satışının önüne geçmek için ürünlerimizde telif önlemleri almaktayız. Dijital ürünlerimizin telif hakkını koruyabilmek adına dosyalarda VBA alanına girişler şifrelenmiştir ve dosyalarımız açılır açılmaz telif ekranı sizi karşılar.

Ürünlerimizde VBA ekranlarına geçiş şifreli olduğu için burada geliştirme yapılamaz. Bu şekilde bir ihtiyaç olduğunda sizinle bire bir çalışarak bunu danışmanlık seansında gerçekleştirebilmekteyiz. Danışmanlık ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Şablonunuzu kendi ihtiyaçlarıma göre özelleştirmek istiyorum. Nasıl ilerlemeliyiz?

Şablonumuzu özelleştirmek isterseniz bunu birlikte gerçekleştirebiliriz. Aşağıdaki linkten danışmanlık seansı planlayarak bizimle gerçekleştireceğiniz görüşme de ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretiyoruz ve gerekirse uzaktan bağlantı kurarak şablonu isteğinize göre özelleştiriyoruz.

Danışmanlık seansı oluşturmak için tıklayınız


Bire bir danışmanlık seanslarımızın detayını aşağıda bulabilirsiniz;

Excel'in hangi sürümlerinde şablonlar çalışır?

Şablonlarımızın büyük çoğunluğu Excel 2016 ve üzeri versiyonlarda çalışabilir şekilde tasarlanmışlardır. Bununla birlikte önerdiğimiz Excel versiyonu Microsoft 365 veya Excel 2021 sürümleridir.

Excel 2016 öncesindeki sürümlerde şablonlarımızda kullandığımız birçok özellik bulunmamaktadır. Excel 2013, 2010, 2007 ve 2007 öncesi versiyonlarda şablonlarımızdaki bazı özellikler çalışmayabilir.

Eski versiyona sahip iseniz ve şablonlarımızı kullanmak istiyorsanız versiyon upgrade (bir üst versiyona geçiş) yapmanızı öneririz.

Şablonlar/Dosyalar telefon/tablette çalışır mı?

Ürünlerimizin, vba kodları içerdiğinden dolayı, telefon ve tabletlerde kullanımları bulunmamaktadır. Şablonlarımızı masaüstünde kullanmanız gerekir.

Dosyaları Google Sheets/Apple Number/Apache OpenOffice vb. gibi farklı e-tablo programlarında kullanabilir miyim?

Şablonlarımız başka bir e-tablo uygulamasında düzgün bir şekilde çalışmazlar ve bazı hatalar alınabilir. Şablonlarımızı Microsoft Excel yazılımı ile çalıştırmalısınız.

Dosyaları Macbook'larda (MacOS) kullanabilir miyim?

Genel olarak şablonlarımız MacOS uyumludur ve herhangi bir sorun yaşanmasını beklememekteyiz. Bunun yanında bir sorun yaşarsanız bizimle her zaman e-posta adresimiz ve iletişim formumuz vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Not: Dosyalar Microsoft Excel for Mac uygulamasında açılmalıdır. Apple - Numbers uygulaması üzerinde kullanılamaz, Numbers ile uyumlu değildir.