BİZ KİMİZ ?

Excel, tüm dünyada 750 Milyonun üstünde kullanıcıya sahip, Microsoft şirketi tarafından geliştirilen bir e-tablo veya tablolama programıdır. Excel, masaüstü, web ve mobil olmak üzere günümüzde en sık tercih edilen kanallarda hizmet verebilmektedir. 


EXCEL 751 olarak,

Misyonumuz;

Bu yüzden derslerimizin tamamı türkçe dilinde işlenmektedir.


Vizyonumuz; 


Bu yaklaşımla herkesin erişimine açık eğitim içerikleri oluşturarak çeşitli kanallardan paylaşmaktayız;

KURUCUMUZ

Salih Hocaoğlu, 2015 yılında Endüstri Mühendisliğinden mezun olduktan sonra, inşaat, gıda ve Bilişim Teknolojileri sektörlerinde sırasıyla , raporlama uzmanı, üretim planlama mühendisi, proje yöneticisi ve veri analisti olarak çalışmıştır. Kariyerine Türk hava Yollarının Bilgi Teknolojileri iştirak şirketi olan Turkish Technology şirketinde Veri Analisti ve Kıdemli BT Servis Koordinatörü olarak devam etmektedir.   

2018 yılında KOBİ'lere Excel uygulamaları geliştirmeye başlamış ve günümüze kadar bir çok şirkete program geliştirmiştir ve danışmanlık yapmıştır.

Excel ile neler yapabileceğini öğrendiğinde bunun herkes tarafından bilinmesi gerektiğini düşünerek 2020 yılında EXCEL 751 Eğitim Platformunu kurmuştur.

2022 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışmış, İngilizce dilinde "Introduction to Computer I" dersini vermiştir. 

EXCEL 751'de Eğitmenlik ve İçerik Üreticiliği yapmaya devam etmektedir.

Buraya tıklayarak Salih Hocaoğlu'nu Linkedin'den Takip Edebilirsiniz.