Çözüm Ortağımız  Kivola 

Bilişim, Bulut ve Siber Güvenlik Hizmetleri

Yönetilen, verimli ve sorunsuz bilişim altyapısı için bütünsel çözümler

Bilişim, Siber Güvenlik, Bulut Destek ve Yönetim Hizmetleri

Kivola, kurumlara bilişim altyapısı, siber güvenlik ve bulut hizmetleri ile ilgili bütünleşik hizmet sunmaktadır. Kurumlar asıl işlerine odaklanırken Kivola, kurum için tüm bilişim altyapısını veya belirlenmiş servisleri kurum adına işletir, yönetir, sorunlarını çözer, takibini yapar.

Bulut Bilişim

Kivola, kurumlara güvenilir partnerler aracılığı ile bulut bilişim hizmetleri sunmaktadır. Sadece yedek almak gibi tekil bir servis veya bütün sunucu altyapısının bulut hizmet sağlayıcısında barındırılması gibi ihtiyaçlarınızın hepsi için çözümler oluşturulmakta, kurgulanmakta, uygulanmakta ve yönetilmektedir. Tasarım, geçiş ve kullanım aşamalarındaki karmaşıklık, sorunlar ve operasyon ile Kivola, sizin adınıza ilgilenir.

Siber Güvenlik

Kivola, kurumlara Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konusunda ihtiyaç duydukları tüm servisleri sağlar. Risk ve ihtiyaç analizi yapar ve tespit edilen risklerin çözülmesini ve siber güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasını, kanıtlanmış çözümler ve yöntemler kullanarak sağlar. Sizlere ise güvenli ve risksiz bir şekilde bilişim teknolojilerini kullanmak kalır.

Eğitim Hizmetleri

Kivola, bilişim ve düzenlemeler konusunda kurumların ihtiyacı olan eğitimleri sağlar. Bilgi çalışanı, bilgi güvenliği, teknoloji kullanımı ve verimliliği gibi konular için ve ISO, KVKK gibi yasa ve düzenlemeler için kurumların ihtiyacı olan eğitimleri hazır içerik ve uzman kadrosu ile verir.

Bilişim Çözümleri Tedarik Hizmetleri

Kivola, kurumunuzun bilişim teknolojileri ile ilgili ihtiyaçlarını tedarik eder. Donanım, yazılım, lisans, hizmet konusunda en doğru çözüme ulaşmanızı sağlar. Tek seferlik satın alma, yıllık yenileme, aylık ödeme gibi seçenekleri sunar ve tedarik eder. Tedarik sonrası arıza, garanti takibi, lisans yenileme gibi süreçlerinizde de yanınızdadır.

Bize Ulaşın

İletişim formunu doldurarak bizlere ulaşabilir, teklif alabilir veya hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.