ÇEVRİMİÇİ (UDEMY) KURSLARIMIZLA İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Kursların ücreti ne kadar?

Udemy ile yaptığımız anlaşmaya göre kurs ücretleri dinamik olarak değişmektedir. Bu yüzden kursun güncel fiyatını öğrenmek  için ilgili kursumuzun detay sayfasına gidebilirsiniz.

Tüm Kursları İncele

Kursa nasıl kayıt olurum ?

Kursa Kayıt olmak için udemy hesabınızın olması gerekmektedir. Çok hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz udemy hesabınızdan sonra kursumuza kayıt olabilirsiniz. Yeni hesap oluşturmak için tıklayın. Eğer hesabınız varsa giriş yapabilirsiniz.

Tüm Kursları İncele

Sadece bir kere mi izleyebileceğim? İstediğim zaman izleyebilir miyim? Kursu ne kadar sürede bitirmek zorundayım?

Kursumuz ömür boyu erişim garantisi altındadır. Kursa bir kere kayıt olduktan sonra, udemy hesabınızdan, dilediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Yorulduğunuzda bırakıp, istediğiniz bir vakitte kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kursu bitirdiğinizde tekrar baştan sona izleyebilirsiniz. 

Tüm Kursları İncele

Sertifikayı hak etmek için ne yapılması gerekiyor ?

Bütün kursu baştan sona izledikten sonra isminize özel sertifikanız oluşturularak sizinle paylaşılmaktadır. Sertifikanızı indirmek ve daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Tüm Kursları İncele

Sertifika MEB onaylı mı ?

Udemy tarafından düzenlenerek isminize özel hazırlanan sertifika Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı değildir. Sertifika katılım sertifikası olup, Excel eğitimi aldığınıza dair bir kanıt niteliği taşımaktadır ve iş başvurularında rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Tüm Kursları İncele

Nasıl ödeme yapacağım?

Kredi veya banka kartı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Udemy nakit ödeme fırsatı sunmamaktadır. 

Tüm Kursları İncele

Kursu nasıl / hangi cihazlardan izleyebilirim?

Webten, tablet ve telefonunuzdan kursumuzu kolaylıkla izleyebilirsiniz. Dilerseniz internet tarayıcınızdan (Chrome,Edge,Safari vb.), dilerseniz udemy'nin uygulamalarından kursumuzu izleyebilirsiniz.

Udemy'nin mobil uygulamaları için tıklayabilirsiniz; 

Canlı anlatım mı var yoksa çevrimiçi (online) bir şekilde mi katılıyoruz? 

Kursumuz kayıtlı videolardan oluşmaktadır. Canlı bir anlatım bulunmamaktadır. Bununla birlikte istediğiniz ders ile ilgili Eğitmene Soru Sor kısmından özel sorularınızı eğitmenimize eriştirebilirsiniz. Eğitmenlerimiz tüm sorularınıza yanıt vermektedirler.

Tüm Kursları İncele

Derslerde anlamadığım zaman özel sorularımı eğitmene iletebilir miyim?

Evet, derslerde anlamadığınız kısımları veya herhangi bir sorunuzu eğitmene mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Tüm kurslarımızda kursa kayıt olduktan sonra Soru&Cevap bölümü bulunur. Bu bölümden geçmişte sorulan tüm soruları inceleyebilir veya kendi sorunuzu sorabilirsiniz.

Tüm Kursları İncele

Birçok kursunuz var, hangi kursun benim için uygun olacağına nasıl karar vermeliyim?

Kurslarımızın detay sayfalarında (Udemy'deki Ana Sayfalarında) Müfredat alanından kursta işlenen tüm bölüm ve derslere erişebilirsiniz. Müfredatı inceleyerek kursun sizin için uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Bunun yanında kursun tanıtım videosu ile birlikte kursta işlenen derslerden bazılarını izleyerekte kurs ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm bunlara İlgili kursun Udemy Ana sayfasından erişebilirsiniz.

Tüm Kursları İncele